Aleje (25.9 - 27.9)
1. den Jihlava - Luka nad Jihlavou (oběd Kolonička) - Roštejn - Brtnice - Aleje - Zlatomlýn 2.den Zlatomlýn - Okříšky - Třebíč - Koněšín (keramický a výtvarný ateliér KVAK) 3.den Koněšín - Náměšť nad Oslavou - Velká Bíteš - Tišnov
Více
Název
Aleje (25.9 - 27.9)
Popis
1. den Jihlava - Luka nad Jihlavou (oběd Kolonička) - Roštejn - Brtnice - Aleje - Zlatomlýn
2.den Zlatomlýn - Okříšky - Třebíč - Koněšín (keramický a výtvarný ateliér KVAK)
3.den Koněšín - Náměšť nad Oslavou - Velká Bíteš - Tišnov
Období
Statistiky
- 83 fotek
- 0 se líbí
Nastavení
Nahlásit album
Vytvořte si fotodárky
Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.